Kariera

Wysoka kultura organizacyjna

Staramy się być inspirującym pracodawcą, który wspiera innowacyjne oddolne inicjatywy oraz współpracę międzydziałową i międzynarodową

Przykładamy wysoką wagę do rozwoju i satysfakcji pracowników oraz tworzenia wysokiej kultury pracy

Badanie Kultury Organizacyjnej przeprowadzone wśród naszych pracowników pod koniec 2016 roku potwierdziło, że do ich zdaniem do najmocniejszych stron Aasa należą:

• Przejrzystość
• Satysfakcja
• Motywacja
• Jakość

Pracownicy znają swoje obowiązki i są zmotywowani do wykraczania poza ich ustalony zakres, aby firma odnosiła sukcesy. Odczuwają satysfakcję z pracy w Aasa i czują się zmotywowani. Są również przekonani, że organizacja jest zaangażowana w dostarczanie usług wysokiej jakości.

Wyniki badania wykazały, że Aasa ma wysoce rozwiniętą kulturę opiekuńczości, a nasi pracownicy czują się jak jedna wielka rodzina. Mają również tendencję, aby pomagać i wspierać się nawzajem, a elementem ich jednoczącym jest lojalność i wzajemne zaufanie.

Drugim stylem kultury organizacyjnej dominującym w Aasa, jest zorientowanie na wyniki. Nasi pracownicy są zachęcani do osiągania wielkich rzeczy, a wydajność i sukces stanowią dużą wartość w organizacji.

Trzecim ważnym stylem panującym w Aasa jest kultura uczenia się. Osoby pracujące w naszej firmie są skłonne do podejmowania kreatywnego ryzyka, są nastawione na poszukiwanie rozwiązań i rozwój.

Do atutów wynikających z kultury organizacyjnej Aasa należą:

• Praca zespołowa
• Zaufanie
• Zorientowanie na cele
• Elastyczność

Organizacja zachęca do zespołowego wysiłku, a pracownicy nastawieni są na dążenie do jak najlepszej współpracy. Aasa wspiera budowę pozytywnych relacji i lojalności, a zatrudnione w niej osoby są ciepłe i szczere. Firma wyznacza ambitne cele i wszyscy dążą do ich realizacji. Organizacja potrafi dostosować się do zmieniających się warunków, dzięki elastycznemu podejściu pracowników do postrzegania świata i rozwiązywania problemów.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Aasa była komfortowym, inspirującym i rozwijającym miejscem pracy, pełnym energii i optymizmu.

AASA POLSKA OPINIE

Dołącz co nas!