Kariera

Dołącz do nas

Rośniemy szybko i dynamiczne, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników, którzy mogliby dołączyć do naszego zespołu. Nasza FinTech-owa ekspansja jest okazją do samorozwoju na poziomie biznesowym.

Anna Romańska, HR Director

Co nas wyróżnia

Rodzinna atmosfera

Wspólnie bierzemy udział w akcjach dobroczynnych, imprezach integracyjnych i maratonach. Po pracy umawiamy się na grę w piłkę i jeździmy na mecze. Lubimy się i wspieramy.

Przyjazne biuro w super lokalizacji

Razem zaprojektowaliśmy nasze nowoczesne biuro w Warszawie, zlokalizowane tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mamy tu komfortowe warunki pracy, które odpowiadają na nasze potrzeby. Możemy zrelaksować się w jednej czterech „Stref relaksu” i wypożyczyć ciekawe książki i e-booki z biblioteczki. Pracujące z nami mamy mają do swojej dyspozycji "Pokój mamy i dziecka".

Zadbamy o Ciebie

Mamy możliwość korzystania z opieki medycznej w Luxmedzie, z możliwością wykupienia karty dla naszych bliskich i karty Multisport. Dzięki „Owocowym wtorkom” raz w tygodniu możemy cieszyć się świeżymi owocami i sokami.

Nieustanny rozwój

Każdy z nas ma dostęp do wartościowych szkoleń, dzięki czemu stale rozwija swoje kompetencje zawodowe i poszerza horyznoty. Możemy brać udział w lekcjach języka angielskiego, które finansuje nam firma.

Międzynarodowe kontakty

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, z kolegami i koleżankami pochodzącymi z Finlandii, Estonii, Hiszpanii, Kazachstanu, Ukrainy i Czech. Organizujemy dla nich bezpłatne lekcje języka polskiego, w których chętnie biorą udział.

Realizacja swoich pomysłów

Jesteśmy doceniani za własną inicjatywę i pomysłowość. Wzajemnie motywujemy się do działania i lubimy ze sobą współpracować. Możemy wdrażać nasze projekty w różnych obszarach, przy wsparciu zarządu.

Wysoka kultura pracy

Wiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się tak zarządzać swoim czasem, aby w ciągu 8 godzin zrealizować wszystkie zaplanowane na dany dzień zadania.
Dołącz do nas!